Slamákovise

Následující záběry jsou otřesné

Vlastivěda pro Pražáky

Středa, 18. květen 2005, 04:12 Kartinki
Miniatura

Pro Vesjolyje Kartinki jsem před dvěma týdny vytvořil Vlastivědnou mapu České republiky pro Pražáky. Zdá se, že jsem se tím krásně trefil do vkusu prostého lidu — už den po publikaci v kreativním kartinkářském klubu se mi mapa vrátila přes ICQ a nyní už jsem ji viděl nejméně na čtyřech místech (i když třeba Suprmegaultrakůlspájxtrím to fakt nemusel přeukládat jako JPEG). Proto mi přišlo líto, že na svých vlastních stránkách ji nemám — a tak tady je.

Mimochodem, baví mě, jak se všude u toho obrázku horlivě debatuje, odkud je autor. Někteří to berou vážně a jejich spekulace se hemží Švédy a Prahajzly, jiní v tom naopak spatřují »ironický pohled někoho, kdo nežije v Praze«… Dětinsky mě těší, že mám svůj vlastní malý FUD, a proto to nebudu prozrazovat a těch pár z vás (ano, všichni dva), kteří tento článek viděli v původní podobě, se může považovat za členy velmi exklusivního klubu.

Sekce Kartinki je stále v hluboké výstavbě, ale zatím vás mohu nasměrovat na svou kartinkovou galerii. Zahrnuje pouze novější kousky, ale i tak je toho dost na překročení hranic obecného vkusu.

Nahoru

Komentovat

Ne, že by to někoho zajímalo, ale tady si můžete vylít srdce. Slamákovise nenese odpovědnost za obsah komentářů, které jsou dílem svých autorů, avšak vyhrazuje si právo je mazat, nebudou-li se jí líbit.