Slamákovise

Následující záběry jsou otřesné

Páteční chvilka poesie

Pátek, 28. říjen 2005, 13:50 Žvásty

Před dvěma měsíci jsem si dal čestný závazek stát se bloggerem. Vypracoval jsem seznam charakteristik, kterými má správný blog oplývat, ale rázem mi došlo, že jsem zapomněl na něco velmi podstatného. Jak mi ukázali lidé jako Pixy nebo Arthur Dent, novým hitem mezi bloggery je svůj blog především zrušit.

Zkusil jsem je tedy napodobit. Zpočátku to šlo snadno — zejména, když mi kocour pomočil klávesnici — ale pak jsem pochopil, že takové zrušení blogu je kumšt a že na to zatím nemám. Zrušení blogu se tedy prozatím zrušuje a přechází se k dalším položkám seznamu.

První charakteristika správného blogu: Špatná poesie. Konkurence v tomto oboru je nepřeberná a to i přesto, že blog s názvem Vogon Poetry se zabývá politikou. Musel jsem se proto hluboce a autenticky vcítit do duše příslušníka mladé moderní generace, jíž internet umožňuje nemilosrdně nastavit zrcadlo kruté realitě naší cynické moderní doby. Překlad: Napadla mě kravina a když může PIPboy, tak já můžu taky. ;) Výsledkem je:

Exaltovaná chvilka řidiče MHD.
Za volantem tramvaje
pravda je.

Děkuji, děkuji, autogramy až na letišti.

Nahoru

PIPboy

18.06.2006, 02:43
1 Skoro, kámo, skoro :)

Nahoru

Komentovat

Ne, že by to někoho zajímalo, ale tady si můžete vylít srdce. Slamákovise nenese odpovědnost za obsah komentářů, které jsou dílem svých autorů, avšak vyhrazuje si právo je mazat, nebudou-li se jí líbit.