Slamákovise

Následující záběry jsou otřesné

Já bych všechny ty internety zakázal

Úterý, 7. březen 2006, 23:39 Žvásty

Buď jsem se někomu znelíbil, nebo kdosi DDoSuje Webzdarma:

Záznam z přístupového logu

Přístupy s nezjistitelným user agentem, což je krajně neobvyklé. A tak to jde už asi týden; nejvíce jich bylo o víkendu, kolem stovky denně, ale snad to pozvolna opadá. V anketě (kterou zatím nechávám být, páčbrž nevím, co bych tam dal jiného) se neshodoval počet hlasů u každé volby se součtem. Datový soubor byl vycpaný jedničkami; pole mělo víc prvků, než mělo mít. Některé IP v logu se shodovaly s adresami shora vyobrazených mládenců. Jak kuriózní: Boti mi nejspíš rvali spam do ankety, a zabrousit do zcela nechráněných komentářů je nenapadlo. Jak kuriózní: Anketa si ověřuje, jestli posílané číslo není nesmyslně velké nebo malé, ale ani na okamžik mě nenapadlo, že by to taky nemuselo být vůbec číslo.

Nu, teď už si to snad ohlídám. Ale nejradši bych všechny ty internety a počítače zakázal… beztak to každého jenom otravuje.

Nahoru

Komentovat

Ne, že by to někoho zajímalo, ale tady si můžete vylít srdce. Slamákovise nenese odpovědnost za obsah komentářů, které jsou dílem svých autorů, avšak vyhrazuje si právo je mazat, nebudou-li se jí líbit.