Slamákovise

Následující záběry jsou otřesné

Exklusivně: Praha-Prčice 2005

Neděle, 21. květen 2006, 17:09 Komiks
Komiks

Kamarádi mne přemluvili, abych s nimi absolvoval pochod Praha-Prčice z Benešova u Prahy. Jak je mohlo napadnout, že já, který si doma ani nevyvětrám, budu schopen urazit po vlastních nohou 44 kilometry, je druhá největší záhada na světě — první největší záhada na světě je, samozřejmě, jak jsem jim na to mohl skočit.

Brodě se odporným bahnem za neustálého hekání, slintání a smrkání, vzdoruje vytrvalému dešti a větru o síle větru jsem si celou cestu říkal, že si o tom musím zablogovat, aby se mi ulevilo. Když jsem však hledal způsob, jak nalít své slzy, krev a pot do slov, uvědomil jsem si, že takové utrpení lze vyjádřit jedině obrazem. Proto vám nyní nabízím exklusivní autentické záběry z pochodu Praha – Prčice 2006. Upozorňuji vás, že jsou drastické.

In Fabulous Slamákovision #1: Praha-Prčice 2006

Nakonec jsem tam došel. Vyfasoval jsem právě poslední botičku, načež mne hodný pán upozornil, že za deset minut odjíždí z druhého konce té zasrané vesnice poslední autobus. Ještě jsme to stihli, ale na nádraží jsem se pak musel svalit na perón, abych sebou nesekl. Ještě teď mám místo pat dva velké puchýře.

Od včerejška už nevěřím, že Prčice nejsou sprosté slovo. Jestli mně od nynějška někdo řekne »jdi do Prčic«, urazím se, jako by mne nazval mulťákem Radka Hulána.

Nahoru

hanyZ

14.06.2006, 13:49
1 Hezký komiks! A decentně blognuto, wtz.

Nahoru

Shaman

shaman AT shaman.cz 26.11.2006, 17:28
2 Nejen obrazem, ale i básní lze něco podobného vyjádřit, alespoň kamarádovi se to docela podařilo, viz odkaz u tohoto komentáře. :-)

Nahoru

Shaman

shaman AT shaman.cz 26.11.2006, 17:30
3 Hmmm, tak to URL zřejmě nezobrazuje, přidávám jej tedy sem: http://www.shaman.cz/basne/dzbandasni-basen-epicka.htm

Nahoru

Komentovat

Ne, že by to někoho zajímalo, ale tady si můžete vylít srdce. Slamákovise nenese odpovědnost za obsah komentářů, které jsou dílem svých autorů, avšak vyhrazuje si právo je mazat, nebudou-li se jí líbit.