Slamákovise

Následující záběry jsou otřesné

Škola hrou

Úterý, 11. červenec 2006, 13:29 Komiks
Komiks

Rok se s rokem sešel, Výkaz o studiu na vysoké škole v batohu několikrát změnil tvar, zkouškové období přišlo a odešlo. Je čas na další várku egomasturbace. Světlé zítřky v podobě dalšího ročníku jsou zabezpečeny. Nebyla to však tak docela procházka růžovým sadem.

Ti z vás, kteří věnovali část svého života akademii, se při svém vzdělávacím pinožení jistě setkali s přednášejícím, jehož hlas vám nedává ihned poznat, zda říká »průměrový tvar Laspeyeresova cenového indexu«, nebo »mozkyyy, mozkyyy!«, a který je přesvědčen, že krávy se chovají v kravincích. Na cvičeních z TCP/IP jste jistě i vy sledovali žoviálního pána, který se vydržel půl hodiny smát jednomu telnetovému příkazu. A nebo se to stalo jen mně a neměl jsem se nechat vylít z toho matfyzu, krucinál fagot. Každopádně takovíto lidé zřejmě ani netuší, jak jsou vlastně nebezpeční, protože studentům pak semestr probíhá podle schématu, které je naznačeno níže:

Pozor, schéma je mírně oplzlé.

In Fabulous Slamákovision #2: Zkouška

Možná z toho udělám semiregulérní fíčuru…

Nahoru

Komentovat

Ne, že by to někoho zajímalo, ale tady si můžete vylít srdce. Slamákovise nenese odpovědnost za obsah komentářů, které jsou dílem svých autorů, avšak vyhrazuje si právo je mazat, nebudou-li se jí líbit.