Slamákovise

Následující záběry jsou otřesné

Pjirjistrójka

Čtvrtek, 10. srpen 2006, 12:25 Žvásty

Konečně jsem pohnul svou Řití, Jež Dusí Vesmír, a zrychtoval jsem dlouho připravovaný upgrade těchto internetů. Blogísek mám totiž sice vymazlený, ale stále mu chybělo několik obvyklých fíčur, které by občasným návštěvníkům (tj. já a boti) zpříjemnily život. A tak se dnes začíná zcela nová éra toh… zbytek těch žvástů si domyslete, mně už se s tím nechce psát

Když už je řeč o nových fíčurách, klikněte si na odkaz »Celý článek« pod tímto textem. Od teď už nebude všechno jen tak halabala na hlavní straně.

Jaké tedy jsou ty nové fíčury?

  • Zpřehledněný zdrojový kód! (Ve skutečnosti parádně zprasený, abych mohl dělat všemožné kejkle se styly.)
  • Perexy a celé články s pohodlným komentováním!
  • Antispamová buzerace v komentářích! (Je trapnější, než kdyby nebyla žádná. Měla by stačit, dokud někdo nenapíše spambota na míru pro Slamákovisi, ale takové Spacemani a jiné Behemothi snad zase nejste.)
  • Možnost vkládat do komentářů odkazy na komentáře, na které odpovídáte! Radikální zpřehlednění dosavadních chaotických přeplněných diskusí!
  • Možnost zatrhnout vám diskusi u kteréhokoli článku se mi zachce! Ještě radikálnější zpřehlednění dosavadních chaotických přeplněných diskusí!
  • Nová a vylepšená anketa, která už vůbec nepřipomíná primitivní šidítko z Vaultu budoucnosti blahé paměti, ale je plně integrována do blogowacze, ověřuje si všechno možné a elegantně vás přesměruje zpátky na stránku, odkud jste hlasovali (a ne tupě na index jako doposavad)! Navíc zcela nová možnost prohlížet archiv starých anket (všech jedné)!
  • Styloměnič s dvěma novými kulervoucími styly! (Přesněji řečeno jedním kule rvoucím a druhým žůžově pohodářsky vymazleným, který je spíš hladí, pokud to ovšem nejsou modré koule s éčkem.)

Při této příležitosti také uvádím novou půlroční anketu. Mějte na paměti, že kdo nezvolí první možnost, tomu provedu klistýr kyselinou z akumulátoru, protože narafičit to tak, aby to kotě na dně menu zůstávalo vždycky napravo a zbytek boxu se roztahoval a ještě tam vyřešit tu průhlednost a IÄ! IÄ! CTHULHU FHTAGN! BARRA! BARRA!

Nahoru

Komentovat

Ne, že by to někoho zajímalo, ale tady si můžete vylít srdce. Slamákovise nenese odpovědnost za obsah komentářů, které jsou dílem svých autorů, avšak vyhrazuje si právo je mazat, nebudou-li se jí líbit.