Slamákovise

Následující záběry jsou otřesné

Systém potrubí

Pondělí, 21. srpen 2006, 15:43 Pryč odsud!

»Internet není nějaký náklaďák, na který si něco naložíte. Je to systém potrubí. A pokud to nechápete, to potrubí se dá ucpat a když se to stane, tak když tam dáte svoji zprávu, tak se dostane do fronty a každý, kdo tam dá obrovské množství materiálu, obrovské množství materiálu, vám ji zdrží.«

Takto odborně vysvětlil koncem června problematiku internetu americký senátor Ted Stevens (rep., Aljaška) senátnímu výboru pro elektronickou komunikaci. Jeho pseudomodrost již od té doby obletěla svět přetavena v internetový mem a má už dokonce vlastní článek na Wikipedii.

Ale proč to všechno říkám? Chtěl jsem jen ty, kdo to ještě neviděli, obohatit o klip z The Daily Show, který geniálním způsobem spojil kausu potrubí s problematikou sázení online, kterou souběžně projednávala americká Sněmovna representantů.

» Přejít: The Daily Show: A Series of Tubes

Nahoru

Komentovat

Ne, že by to někoho zajímalo, ale tady si můžete vylít srdce. Slamákovise nenese odpovědnost za obsah komentářů, které jsou dílem svých autorů, avšak vyhrazuje si právo je mazat, nebudou-li se jí líbit.