Slamákovise

Následující záběry jsou otřesné

Klasika nestárne

Úterý, 22. srpen 2006, 22:17 Komiks
Komiks

Jednou do roka vyrazím za kchůltůrou a nestačím se divit, jak dokáže několik set let starý grafoman prostřednictvím hrdinů svých výpotků oslovit moderního člověka zhýčkaného civilizačními vymoženostmi jako internet, předsmažené hranolky či rakovina děložního čípku. S myslí zjitřenou nevšedním zážitkem (na jevišti došlo pouze ke dvěma vraždám a dvěma zpackaným pokusům, což je pro moderního člověka téměř neuvěřitelné) jsem se tedy znovu chopil tužky.

In Fabulous Slamákovision #4: Nestárnoucí klasika

Mimochodem, abych jen nechválil, Michal Dlouhý hrál až příliš pateticky a jeho závěrečná muka byla poněkud komická. Navíc se mu v žáru reflektorů roztékala černota, takže vedle proměny z úspěšného profesionála v žárlivé zvíře nebohý Othello procházel ještě proměnou stylu Michael Jackson. Přesto hradní inscenace doručila diváku jasné poselství, že k záležitostem manželského lože je lépe přistupovat jako Sókratés ve známé anekdotě.

Nahoru

Komentovat

Ne, že by to někoho zajímalo, ale tady si můžete vylít srdce. Slamákovise nenese odpovědnost za obsah komentářů, které jsou dílem svých autorů, avšak vyhrazuje si právo je mazat, nebudou-li se jí líbit.