Slamákovise

Následující záběry jsou otřesné

Blbuvzdorný plán

Neděle, 21. leden 2007, 16:24 Komiks
Komiks

Pakliže se vám někdy zachce vrátit se na okamžik do let gymnasiálního humoru a vykrást přitom Red Meat, vězte, že jsem vás předběhl.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Zkouška z databasí à la Slamacques

Neděle, 21. leden 2007, 16:11 Žvásty

Problém: Přijdete na zkoušku, posadíte se, nalogujete se, ale nemůžete se připojit do databáze.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

K

Sobota, 2. prosinec 2006, 15:44 Komiks
Komiks

Také se topíte v písmenkové polévce IT a spásná naběračka poznání se ne a ne objevit? Když někdo řekne »SATA«, doplníte okamžitě »andagi«? »HTTP/1.1« je nejsilnější dostupná motorizace ve fabii? A »UTFG« pro vás znamená »ubal tomu frajírkovi, Gézo«?

celý článek & 2 komentáře (Zobrazeno 2434×)
Nahoru

Život je otázka priorit

Čtvrtek, 23. listopad 2006, 11:57 Komiks
Komiks

Ani ne před dvěma měsíci začal semestr a už jsou tu první testy. No neposadili byste se z toho? Co si o sobě akademie myslí? Přepadovým písemným pracem, u kterých bylo žákům dáno jen devět týdnů na přípravu, padne pokaždé za oběť nemalý počet nevinných obětí, které se octly ve špatnou dobu ve špatné posluchárně. Ty se pak musejí vyrovnat se značným psychickým stresem způsobeným tlakem okolí a tíhou vlastního svědomí.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Klub bludných zeměpravců

Úterý, 21. listopad 2006, 13:05 Žvásty, Mausoleum

Od malička jsem měl rád zeměpis, takže když jsem se v patnácti rozhodoval, co dál dělat, byla informatika jasná volba. A tak jsem nyní našel na disku složku, do které jsem si několik let škodolibě archivoval důkazy o tom, že také grafici konkurenčních televisí dovedou stvořit svůj vlastní ekvivalent mapy pro Pražáky a tuto schopnost využívají častěji, než by se leckomu líbilo. A tak nyní tyto důkazy zúročím k větší slávě Slamákovise, neboť nikde jinde na internetu takový přehled nenajdete. Nic mne nemůže zastavit.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Slamák u výslechu

Neděle, 1. říjen 2006, 18:51 Komiks
Komiks

Začala Slamákoškola a s ní i lekce povinného druhého jazyka. Nevykládejte si to špatně, mám jazykové předměty rád, ale má to i svá úskalí. Určitě jste takřka všichni někdy absolvovali nějakou konversační hodinu, kde bylo vaším úkolem vyzradit kolemsedícím své osobní údaje, neb to je vždy nejvděčnější zdroj pro procvičování základních slůvek a frasí. A že to pro vás byla muka nevýslovná? Ya lo creo.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Odpověď

Čtvrtek, 7. září 2006, 18:25 Pryč odsud!

Reklamní kampaň (údajně) sociální demokracie pwned.

A tak za obrovského rizika přidal neznámý pachatel svůj skromný příspěvek k velkému pravicovému vítězství.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Klasika nestárne

Úterý, 22. srpen 2006, 22:17 Komiks
Komiks

Jednou do roka vyrazím za kchůltůrou a nestačím se divit, jak dokáže několik set let starý grafoman prostřednictvím hrdinů svých výpotků oslovit moderního člověka zhýčkaného civilizačními vymoženostmi jako internet, předsmažené hranolky či rakovina děložního čípku. S myslí zjitřenou nevšedním zážitkem (na jevišti došlo pouze ke dvěma vraždám a dvěma zpackaným pokusům, což je pro moderního člověka téměř neuvěřitelné) jsem se tedy znovu chopil tužky.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Systém potrubí

Pondělí, 21. srpen 2006, 15:43 Pryč odsud!

»Internet není nějaký náklaďák, na který si něco naložíte. Je to systém potrubí. A pokud to nechápete, to potrubí se dá ucpat a když se to stane, tak když tam dáte svoji zprávu, tak se dostane do fronty a každý, kdo tam dá obrovské množství materiálu, obrovské množství materiálu, vám ji zdrží.«

Takto odborně vysvětlil koncem června problematiku internetu americký senátor Ted Stevens (rep., Aljaška) senátnímu výboru pro elektronickou komunikaci. Jeho pseudomodrost již od té doby obletěla svět přetavena v internetový mem a má už dokonce vlastní článek na Wikipedii.

Ale proč to všechno říkám? Chtěl jsem jen ty, kdo to ještě neviděli, obohatit o klip z The Daily Show, který geniálním způsobem spojil kausu potrubí s problematikou sázení online, kterou souběžně projednávala americká Sněmovna representantů.

» Přejít: The Daily Show: A Series of Tubes

komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Opravdu závažný výpadek

Sobota, 12. srpen 2006, 22:44 Komiks
Komiks

Výlet do místního hypersuper je výlet do země zázraků, dobrodružství a… zázraků.

celý článek & 1 komentář (Zobrazeno 723×)
Nahoru

The Son of the Revenge of the Return to the MSIE of Doom

Čtvrtek, 10. srpen 2006, 17:37 Žvásty

Teď, když jsem se sdostatek vynadíval na svůj nový bložínek, je čas, abych se na případné zbloudilce do těchto míst obrátil s malou prosbou.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Pjirjistrójka

Čtvrtek, 10. srpen 2006, 12:25 Žvásty

Konečně jsem pohnul svou Řití, Jež Dusí Vesmír, a zrychtoval jsem dlouho připravovaný upgrade těchto internetů. Blogísek mám totiž sice vymazlený, ale stále mu chybělo několik obvyklých fíčur, které by občasným návštěvníkům (tj. já a boti) zpříjemnily život. A tak se dnes začíná zcela nová éra toh… zbytek těch žvástů si domyslete, mně už se s tím nechce psát

Když už je řeč o nových fíčurách, klikněte si na odkaz »Celý článek« pod tímto textem. Od teď už nebude všechno jen tak halabala na hlavní straně.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru
Tato rubrika obsahuje více článků.
Novější - Starší