Slamákovise

Následující záběry jsou otřesné

Mausoleum

Každému se někdy přihodí, že zabloudí doma nebo na chalupě nebo u úplně cizích lidí do sklepa nebo na půdu a najde tam nějaký starožitný klenot nebo předmět ze svého dětství, o kterém byl přesvědčen, že je už dávno ztracen. Nadšeně tu věc vezme, aby ji ukázal ostatním, pořeže se o její zrezivělé hrany a dostane tetanus. Kdykoli se něco podobného přihodí mně, objeví se to právě tady.

Nahoru

Klub bludných zeměpravců

Úterý, 21. listopad 2006, 13:05 Žvásty, Mausoleum

Od malička jsem měl rád zeměpis, takže když jsem se v patnácti rozhodoval, co dál dělat, byla informatika jasná volba. A tak jsem nyní našel na disku složku, do které jsem si několik let škodolibě archivoval důkazy o tom, že také grafici konkurenčních televisí dovedou stvořit svůj vlastní ekvivalent mapy pro Pražáky a tuto schopnost využívají častěji, než by se leckomu líbilo. A tak nyní tyto důkazy zúročím k větší slávě Slamákovise, neboť nikde jinde na internetu takový přehled nenajdete. Nic mne nemůže zastavit.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Winamp skin Vaultu budoucnosti

Čtvrtek, 31. březen 2005, 21:14 Mausoleum
VOTF Winamp Skin

Pro Vault budoucnosti jsem v roce 2002 vytvořil poněkud neumělý skin pro Winamp. Toť on. Je to skin pro klasický Winamp 2 (5), obsahuje hlavní okno, ekvalizér, blejlist a minibrauzr.

Stáhnout (305 kB)

Nahoru