Slamákovise

Následující záběry jsou otřesné

Komiks

Psychologové odedávna znají blahodárný vliv arteterapie. Dej bláznovi štětec a uleví se mu, za předpokladu, že se na výsledek nebude muset nikdo dívat. Věren pavědecké tradici perverze osvědčených postupů předkládám vám toto… toto.

Nahoru

Blbuvzdorný plán

Neděle, 21. leden 2007, 16:24 Komiks
Komiks

Pakliže se vám někdy zachce vrátit se na okamžik do let gymnasiálního humoru a vykrást přitom Red Meat, vězte, že jsem vás předběhl.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

K

Sobota, 2. prosinec 2006, 15:44 Komiks
Komiks

Také se topíte v písmenkové polévce IT a spásná naběračka poznání se ne a ne objevit? Když někdo řekne »SATA«, doplníte okamžitě »andagi«? »HTTP/1.1« je nejsilnější dostupná motorizace ve fabii? A »UTFG« pro vás znamená »ubal tomu frajírkovi, Gézo«?

celý článek & 2 komentáře (Zobrazeno 2434×)
Nahoru

Život je otázka priorit

Čtvrtek, 23. listopad 2006, 11:57 Komiks
Komiks

Ani ne před dvěma měsíci začal semestr a už jsou tu první testy. No neposadili byste se z toho? Co si o sobě akademie myslí? Přepadovým písemným pracem, u kterých bylo žákům dáno jen devět týdnů na přípravu, padne pokaždé za oběť nemalý počet nevinných obětí, které se octly ve špatnou dobu ve špatné posluchárně. Ty se pak musejí vyrovnat se značným psychickým stresem způsobeným tlakem okolí a tíhou vlastního svědomí.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Slamák u výslechu

Neděle, 1. říjen 2006, 18:51 Komiks
Komiks

Začala Slamákoškola a s ní i lekce povinného druhého jazyka. Nevykládejte si to špatně, mám jazykové předměty rád, ale má to i svá úskalí. Určitě jste takřka všichni někdy absolvovali nějakou konversační hodinu, kde bylo vaším úkolem vyzradit kolemsedícím své osobní údaje, neb to je vždy nejvděčnější zdroj pro procvičování základních slůvek a frasí. A že to pro vás byla muka nevýslovná? Ya lo creo.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Klasika nestárne

Úterý, 22. srpen 2006, 22:17 Komiks
Komiks

Jednou do roka vyrazím za kchůltůrou a nestačím se divit, jak dokáže několik set let starý grafoman prostřednictvím hrdinů svých výpotků oslovit moderního člověka zhýčkaného civilizačními vymoženostmi jako internet, předsmažené hranolky či rakovina děložního čípku. S myslí zjitřenou nevšedním zážitkem (na jevišti došlo pouze ke dvěma vraždám a dvěma zpackaným pokusům, což je pro moderního člověka téměř neuvěřitelné) jsem se tedy znovu chopil tužky.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Opravdu závažný výpadek

Sobota, 12. srpen 2006, 22:44 Komiks
Komiks

Výlet do místního hypersuper je výlet do země zázraků, dobrodružství a… zázraků.

celý článek & 1 komentář (Zobrazeno 723×)
Nahoru

Škola hrou

Úterý, 11. červenec 2006, 13:29 Komiks
Komiks

Rok se s rokem sešel, Výkaz o studiu na vysoké škole v batohu několikrát změnil tvar, zkouškové období přišlo a odešlo. Je čas na další várku egomasturbace. Světlé zítřky v podobě dalšího ročníku jsou zabezpečeny. Nebyla to však tak docela procházka růžovým sadem.

Nahoru

Exklusivně: Praha-Prčice 2005

Neděle, 21. květen 2006, 17:09 Komiks
Komiks

Kamarádi mne přemluvili, abych s nimi absolvoval pochod Praha-Prčice z Benešova u Prahy. Jak je mohlo napadnout, že já, který si doma ani nevyvětrám, budu schopen urazit po vlastních nohou 44 kilometry, je druhá největší záhada na světě — první největší záhada na světě je, samozřejmě, jak jsem jim na to mohl skočit.

celý článek & 3 komentáře (Zobrazeno 437×)
Nahoru
Tato rubrika obsahuje více článků.
Novější