Slamákovise

Následující záběry jsou otřesné

No nazdar, radare...

Úterý, 5. červen 2007, 12:37 Žvásty
Radar

Třetí charakteristika správného blogu: fundované politické názory.

Celý svět slyšel tu zprávu ČTK, takže přejděme rovnou k věci. To, že soudruh Vyčítal je do Emeryky zblázněný jako soudruh Fučík (dej mu Pán Bůh věčnou slávu, jen tak z trucu) do CCCP, je asi takové tajemství jako to, že Marie Terezie neměla penis. Ale jestliže tato… řekněme »neodměřenost«… pronikne i na úroveň státní politické representace, je to velmi, velmi tristní.

celý článek & 2 komentáře (Zobrazeno 1803×)
Nahoru

ゆかりショック!

Středa, 16. květen 2007, 12:18 Žvásty

Že kreslené filmy nejsou jen pro děti, ale i pro infantilní dospělé, u nás ví nanejvýš pár tisíc lidí. Proto to, co jsem dnes zočil nedaleko svého bydliště, pro mne bylo jako z jiné roviny existence a rozhodilo mě to na zbytek dne. Dokonce natolik, že jsem si došel domů pro fotoaparát, abych si o tom mohl ublognout.

celý článek & 2 komentáře (Zobrazeno 1208×)
Nahoru

Pokladnice literatury

Pondělí, 26. březen 2007, 19:38 Komiks
Komiks

Zde nemá smysl cokoli okecávat. Jde zkrátka o takové malé ohlédnutí za mým intelektuálním vývojem. A také pozdrav všem, kteří píší bakalářskou práci.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Kde to smrdí smrtí

Středa, 14. březen 2007, 21:44 Komiks
Komiks

Nekromanti jsou nejlepší archetyp ze všech. To je prostý fakt. Přesto se ve většinové společnosti často setkávají s nepochopením a diskriminací.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Smrt designérům

Pondělí, 5. březen 2007, 22:05 Žvásty
Nepřipomíná vám něco...?

Úlisní obyvatelé Města B. si mnou ruce blahem. Pražáci se budou muset smířit s tím, že Hradčanskou zastíní obří tuberácký chrchel. Opravdu mi pár dní trvalo, než jsem pochopil, že se nejedná o vtip.

celý článek & 3 komentáře (Zobrazeno 827×)
Nahoru

Windows Vista: První dojmy

Pátek, 2. březen 2007, 22:11 Komiks
Komiks

Nová verse nejlepšího operačního systému na světě, kterou celý svět dlouhá léta netrpělivě očekával, je konečně zde. Naši recensenti tento produkt důkladně zrecenzovali prostřednictvím odborných serverů jako The Register a YouTube a přinášejí vám nyní své dojmy z nového systému. Kromě nepřeberného množství novinek a vylepšení, které rozhodně nejsou vykradené z MacOS, obsahují Windows Vista revoluční software pro rozpoznávání řeči, a tak jsme se — plně v intencích aktuální reklamní kampaně, kterou patrně navrhli společně Jiří Schmitzer a Paris Hiltonová — zaměřili přednostně na něj.

celý článek & 1 komentář (Zobrazeno 1281×)
Nahoru

Lennon v Praze!

Sobota, 24. únor 2007, 19:58 Žvásty
Sean Lennon

The Češi® (však víte — ti, co jenom závidí, jsou malí, jsou velcí, pijou pivo, jenom pijou pivo, nechtějí základnu, chtějí základnu – jak se tomu kterému pisateli hodí) jsou posedlí Johnem Lennonem. Uctívají ho, za bezměsíčných nocí mu obětují srdce panen a kozí mléko a ze všeho nejvíc jim vadí, že byl zabit už osm let před plyšákem, takže ho nikdy nemohli vidět naživo. »LENNON V PRAZE«, hlásaly novinové titulky, když se sem vypravil jeho syn Sean.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Blbuvzdorný plán

Neděle, 21. leden 2007, 16:24 Komiks
Komiks

Pakliže se vám někdy zachce vrátit se na okamžik do let gymnasiálního humoru a vykrást přitom Red Meat, vězte, že jsem vás předběhl.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Zkouška z databasí à la Slamacques

Neděle, 21. leden 2007, 16:11 Žvásty

Problém: Přijdete na zkoušku, posadíte se, nalogujete se, ale nemůžete se připojit do databáze.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

K

Sobota, 2. prosinec 2006, 15:44 Komiks
Komiks

Také se topíte v písmenkové polévce IT a spásná naběračka poznání se ne a ne objevit? Když někdo řekne »SATA«, doplníte okamžitě »andagi«? »HTTP/1.1« je nejsilnější dostupná motorizace ve fabii? A »UTFG« pro vás znamená »ubal tomu frajírkovi, Gézo«?

celý článek & 2 komentáře (Zobrazeno 2434×)
Nahoru

Život je otázka priorit

Čtvrtek, 23. listopad 2006, 11:57 Komiks
Komiks

Ani ne před dvěma měsíci začal semestr a už jsou tu první testy. No neposadili byste se z toho? Co si o sobě akademie myslí? Přepadovým písemným pracem, u kterých bylo žákům dáno jen devět týdnů na přípravu, padne pokaždé za oběť nemalý počet nevinných obětí, které se octly ve špatnou dobu ve špatné posluchárně. Ty se pak musejí vyrovnat se značným psychickým stresem způsobeným tlakem okolí a tíhou vlastního svědomí.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Klub bludných zeměpravců

Úterý, 21. listopad 2006, 13:05 Žvásty, Mausoleum

Od malička jsem měl rád zeměpis, takže když jsem se v patnácti rozhodoval, co dál dělat, byla informatika jasná volba. A tak jsem nyní našel na disku složku, do které jsem si několik let škodolibě archivoval důkazy o tom, že také grafici konkurenčních televisí dovedou stvořit svůj vlastní ekvivalent mapy pro Pražáky a tuto schopnost využívají častěji, než by se leckomu líbilo. A tak nyní tyto důkazy zúročím k větší slávě Slamákovise, neboť nikde jinde na internetu takový přehled nenajdete. Nic mne nemůže zastavit.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru
Tato rubrika obsahuje více článků.
Starší