Slamákovise

Následující záběry jsou otřesné

War... War never changes

Pondělí, 1. říjen 2007, 07:47 Žvásty
atomofka

Minulost


Project Update: Well, it's done. We shipped Fallout!

Actually, we silvered today, which means that we should be in major stores by Oct 10. So, it hasn't really shipped yet, but the duplication and manufacturing has begun! Shipped, silver - hey, we're done! -- 1 Oct 1997 @ 1615 PST

Jinými slovy je tomu dnes právě deset let, co byla vylisována »master« kopie postnukleárního RPG Fallout, ověnčeného bezpočtem titulů Hra roku a dodnes s láskou vzpomínaného miliony hráčů na celém světě, včetně mě. O to neradostnější byl její osud v průběhu uplynulé dekády.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Bakalářská odyssea

Sobota, 8. září 2007, 11:49 Komiks
komiks

Kde jinde začít kariéru v oblasti IT než v nejhlubších útrobách bezcitného nadnárodního molocha, v němž hrstka vyvolených nahoře vysává nebohé masy pracujících v dalekých krajinách, které sami vůbec neznají? Některé z těchto podniků dokonce svým zaměstnancům nařizují slušně se oblékat, čímž lehkovážně hazardují s jejich psychickou vyrovnaností.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Zachránce

Neděle, 17. červen 2007, 09:28 Komiks
komiks

času. Zcela nečekaně jsem vynalezl stroj

celý článek & 2 komentáře (Zobrazeno 1972×)
Nahoru

No nazdar, radare...

Úterý, 5. červen 2007, 12:37 Žvásty
Radar

Třetí charakteristika správného blogu: fundované politické názory.

Celý svět slyšel tu zprávu ČTK, takže přejděme rovnou k věci. To, že soudruh Vyčítal je do Emeryky zblázněný jako soudruh Fučík (dej mu Pán Bůh věčnou slávu, jen tak z trucu) do CCCP, je asi takové tajemství jako to, že Marie Terezie neměla penis. Ale jestliže tato… řekněme »neodměřenost«… pronikne i na úroveň státní politické representace, je to velmi, velmi tristní.

celý článek & 2 komentáře (Zobrazeno 1803×)
Nahoru

ゆかりショック!

Středa, 16. květen 2007, 12:18 Žvásty

Že kreslené filmy nejsou jen pro děti, ale i pro infantilní dospělé, u nás ví nanejvýš pár tisíc lidí. Proto to, co jsem dnes zočil nedaleko svého bydliště, pro mne bylo jako z jiné roviny existence a rozhodilo mě to na zbytek dne. Dokonce natolik, že jsem si došel domů pro fotoaparát, abych si o tom mohl ublognout.

celý článek & 2 komentáře (Zobrazeno 1208×)
Nahoru

Pokladnice literatury

Pondělí, 26. březen 2007, 19:38 Komiks
Komiks

Zde nemá smysl cokoli okecávat. Jde zkrátka o takové malé ohlédnutí za mým intelektuálním vývojem. A také pozdrav všem, kteří píší bakalářskou práci.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Kde to smrdí smrtí

Středa, 14. březen 2007, 21:44 Komiks
Komiks

Nekromanti jsou nejlepší archetyp ze všech. To je prostý fakt. Přesto se ve většinové společnosti často setkávají s nepochopením a diskriminací.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Smrt designérům

Pondělí, 5. březen 2007, 22:05 Žvásty
Nepřipomíná vám něco...?

Úlisní obyvatelé Města B. si mnou ruce blahem. Pražáci se budou muset smířit s tím, že Hradčanskou zastíní obří tuberácký chrchel. Opravdu mi pár dní trvalo, než jsem pochopil, že se nejedná o vtip.

celý článek & 3 komentáře (Zobrazeno 827×)
Nahoru

Windows Vista: První dojmy

Pátek, 2. březen 2007, 22:11 Komiks
Komiks

Nová verse nejlepšího operačního systému na světě, kterou celý svět dlouhá léta netrpělivě očekával, je konečně zde. Naši recensenti tento produkt důkladně zrecenzovali prostřednictvím odborných serverů jako The Register a YouTube a přinášejí vám nyní své dojmy z nového systému. Kromě nepřeberného množství novinek a vylepšení, které rozhodně nejsou vykradené z MacOS, obsahují Windows Vista revoluční software pro rozpoznávání řeči, a tak jsme se — plně v intencích aktuální reklamní kampaně, kterou patrně navrhli společně Jiří Schmitzer a Paris Hiltonová — zaměřili přednostně na něj.

celý článek & 1 komentář (Zobrazeno 1281×)
Nahoru

Lennon v Praze!

Sobota, 24. únor 2007, 19:58 Žvásty
Sean Lennon

The Češi® (však víte — ti, co jenom závidí, jsou malí, jsou velcí, pijou pivo, jenom pijou pivo, nechtějí základnu, chtějí základnu – jak se tomu kterému pisateli hodí) jsou posedlí Johnem Lennonem. Uctívají ho, za bezměsíčných nocí mu obětují srdce panen a kozí mléko a ze všeho nejvíc jim vadí, že byl zabit už osm let před plyšákem, takže ho nikdy nemohli vidět naživo. »LENNON V PRAZE«, hlásaly novinové titulky, když se sem vypravil jeho syn Sean.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Blbuvzdorný plán

Neděle, 21. leden 2007, 16:24 Komiks
Komiks

Pakliže se vám někdy zachce vrátit se na okamžik do let gymnasiálního humoru a vykrást přitom Red Meat, vězte, že jsem vás předběhl.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Zkouška z databasí à la Slamacques

Neděle, 21. leden 2007, 16:11 Žvásty

Problém: Přijdete na zkoušku, posadíte se, nalogujete se, ale nemůžete se připojit do databáze.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru
Tato rubrika obsahuje více článků.
Starší