Slamákovise

Následující záběry jsou otřesné

Komiks

Psychologové odedávna znají blahodárný vliv arteterapie. Dej bláznovi štětec a uleví se mu, za předpokladu, že se na výsledek nebude muset nikdo dívat. Věren pavědecké tradici perverze osvědčených postupů předkládám vám toto… toto.

Nahoru

Smrt podávejte za tepla

Neděle, 6. duben 2008, 17:02 Komiks
komiks

Dnes se ve Slamákovisi podíváme na jednu zapomenutou kapitolu v historii rockové hudby.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Bakalářská odyssea

Sobota, 8. září 2007, 11:49 Komiks
komiks

Kde jinde začít kariéru v oblasti IT než v nejhlubších útrobách bezcitného nadnárodního molocha, v němž hrstka vyvolených nahoře vysává nebohé masy pracujících v dalekých krajinách, které sami vůbec neznají? Některé z těchto podniků dokonce svým zaměstnancům nařizují slušně se oblékat, čímž lehkovážně hazardují s jejich psychickou vyrovnaností.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Zachránce

Neděle, 17. červen 2007, 09:28 Komiks
komiks

času. Zcela nečekaně jsem vynalezl stroj

celý článek & 2 komentáře (Zobrazeno 1958×)
Nahoru

Pokladnice literatury

Pondělí, 26. březen 2007, 19:38 Komiks
Komiks

Zde nemá smysl cokoli okecávat. Jde zkrátka o takové malé ohlédnutí za mým intelektuálním vývojem. A také pozdrav všem, kteří píší bakalářskou práci.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Kde to smrdí smrtí

Středa, 14. březen 2007, 21:44 Komiks
Komiks

Nekromanti jsou nejlepší archetyp ze všech. To je prostý fakt. Přesto se ve většinové společnosti často setkávají s nepochopením a diskriminací.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Windows Vista: První dojmy

Pátek, 2. březen 2007, 22:11 Komiks
Komiks

Nová verse nejlepšího operačního systému na světě, kterou celý svět dlouhá léta netrpělivě očekával, je konečně zde. Naši recensenti tento produkt důkladně zrecenzovali prostřednictvím odborných serverů jako The Register a YouTube a přinášejí vám nyní své dojmy z nového systému. Kromě nepřeberného množství novinek a vylepšení, které rozhodně nejsou vykradené z MacOS, obsahují Windows Vista revoluční software pro rozpoznávání řeči, a tak jsme se — plně v intencích aktuální reklamní kampaně, kterou patrně navrhli společně Jiří Schmitzer a Paris Hiltonová — zaměřili přednostně na něj.

celý článek & 1 komentář (Zobrazeno 1280×)
Nahoru

Blbuvzdorný plán

Neděle, 21. leden 2007, 16:24 Komiks
Komiks

Pakliže se vám někdy zachce vrátit se na okamžik do let gymnasiálního humoru a vykrást přitom Red Meat, vězte, že jsem vás předběhl.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

K

Sobota, 2. prosinec 2006, 15:44 Komiks
Komiks

Také se topíte v písmenkové polévce IT a spásná naběračka poznání se ne a ne objevit? Když někdo řekne »SATA«, doplníte okamžitě »andagi«? »HTTP/1.1« je nejsilnější dostupná motorizace ve fabii? A »UTFG« pro vás znamená »ubal tomu frajírkovi, Gézo«?

celý článek & 2 komentáře (Zobrazeno 2424×)
Nahoru

Život je otázka priorit

Čtvrtek, 23. listopad 2006, 11:57 Komiks
Komiks

Ani ne před dvěma měsíci začal semestr a už jsou tu první testy. No neposadili byste se z toho? Co si o sobě akademie myslí? Přepadovým písemným pracem, u kterých bylo žákům dáno jen devět týdnů na přípravu, padne pokaždé za oběť nemalý počet nevinných obětí, které se octly ve špatnou dobu ve špatné posluchárně. Ty se pak musejí vyrovnat se značným psychickým stresem způsobeným tlakem okolí a tíhou vlastního svědomí.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Slamák u výslechu

Neděle, 1. říjen 2006, 18:51 Komiks
Komiks

Začala Slamákoškola a s ní i lekce povinného druhého jazyka. Nevykládejte si to špatně, mám jazykové předměty rád, ale má to i svá úskalí. Určitě jste takřka všichni někdy absolvovali nějakou konversační hodinu, kde bylo vaším úkolem vyzradit kolemsedícím své osobní údaje, neb to je vždy nejvděčnější zdroj pro procvičování základních slůvek a frasí. A že to pro vás byla muka nevýslovná? Ya lo creo.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Klasika nestárne

Úterý, 22. srpen 2006, 22:17 Komiks
Komiks

Jednou do roka vyrazím za kchůltůrou a nestačím se divit, jak dokáže několik set let starý grafoman prostřednictvím hrdinů svých výpotků oslovit moderního člověka zhýčkaného civilizačními vymoženostmi jako internet, předsmažené hranolky či rakovina děložního čípku. S myslí zjitřenou nevšedním zážitkem (na jevišti došlo pouze ke dvěma vraždám a dvěma zpackaným pokusům, což je pro moderního člověka téměř neuvěřitelné) jsem se tedy znovu chopil tužky.

celý článek & komentovat (Zobrazeno 1×)
Nahoru

Opravdu závažný výpadek

Sobota, 12. srpen 2006, 22:44 Komiks
Komiks

Výlet do místního hypersuper je výlet do země zázraků, dobrodružství a… zázraků.

celý článek & 1 komentář (Zobrazeno 716×)
Nahoru
Tato rubrika obsahuje více článků.
Novější - Starší