Slamákovise

Následující záběry jsou otřesné

Neuvěřitelné je skutkem II.

Neděle, 3. červenec 2005, 14:45 Žvásty
Na jednom jevišti po pětadvaceti letech

Osobně se domnívám, že akce typu Live 8 mohou stěží něčemu reálně pomoct, ale když kvůli tomu po více než dvaceti letech společně vystoupili Floydi, pak to stálo za to. Asi to bylo hlavně pro Geldofa, který hrál hlavní roli v jejich filmu, jakož i pro masážní stoly umístěné v zákulisí, ale i tak.

A hrálo jim to skoro jako za mlada, jen Waters už je definitivně u konce s dechem; ale on stejně vždycky zpíval trochu falešně. Program (Breathe, Money, Wish You Were Here, Comfortably Numb) byl standardní. Osobně bych nejradši slyšel Echoes, ale to by organizátoři asi neunesli.

Mimochodem, jestli nevíte, proč Paul McCartney koncert zahajoval i ukončoval, tedy údajně proto, že si to vydupal pod pohrůžkou odmítnutí účasti. Je-li tomu tak — inu, charita.

Nahoru

Spare Parts After Meat

Úterý, 28. červen 2005, 00:07 Žvásty

Při čtení tohoto článku je výhodou znalost anglického jazyka.

Jelikož jsem děsně správný frajer a ve zkouškách jsem to všem totálně nandal (byť v jednom případě až napodruhé), vybral jsem si po dvou týdnech poštu. (Nehledejte v tom logiku, egomasturbace musí být.) Dva tisíce tři sta zpráv se stahovalo téměř dvě hodiny a tak jsem měl habaděj času na zamyšlení — zejména o tom, proč to podstupuji, když beztak vím, že dva tisíce dvě stě osmdesát šest z nich bude tvořit spam a těch zbylých čtrnáct newselettery. Sám spam mi však nabídl odpověď: šeď nabídek viagry, penilních zvětšováků a bezpracných akademických titulů vždy naruší to, co třeba tento pán dokáže přetavit na zlatý fond humoru. I já tím bývám obšťastňován a umínil jsem si, že vám dnes z toho nabídnu stručný výbor.

Hi Mr, you just have to check out this virgins victims
Přiznávám, že tento sabđekt mě téměř přiměl zprávu otevřít a podívat se, kdo této panně (či tomuto panici) padl za oběť. Nakonec jsem však svůj chtíč ukočíroval.
i just bought a car
A winner is you. Netuším, proč by mě mělo zajímat, že si spammer koupil auto. Naopak mě to spíše štve, protože si na to pravděpodobně vydělal spamem.
meet married girls tonight
how about tomorrow
Tyto dvě zprávy byly přímo pod sebou. Spammeři evidentně angažovali neznámé telepaty, kteří dokáží předpovědět mou reakci na první zprávu. Škoda, že jen na tu první zprávu.
she loves you modulo
Titulek sliboval matematickou romanci, ale obsah nevyhověl očekáváním. Provařené matematické pohádky byly mnohem lepší.
hey sir, just look out child virgins
Eh? Dobrá, děkuji, dám si pozor.
You gotta love this V6N
Tak nevím; nabízejí mi gramatická pravidla, laptop, náhrdelník? Nebo je V6N nějaká vylepšená verze V3S?
Fathers Day Gift Idea - Baseball Cards (Mickey Mantle, Babe Ruth…)
To je tedy terno. Nedovedu si představit, že by mě můj otec poslal do prdele, ale kdybych ho obdaroval baseballovými kartičkami, stálo by ho to nemalé přemáhání. Nedík.
lonely? meet real women! jgn
Tahle mě dostala tím, že je zjevně zaměřena na Lidi Okolo Počítačů (tm); lidi, kteří ženskou v životě neviděli, ale vědí, že na internetu jsou všichni muži muži, ženy jsou také muži a děti jsou provokační agenti policie. Proto bylo nutno náležitě zdůraznit, že v této seznamce potkáte opravdové ženy! Výsledek zní ovšem jako pozvánka do panoptika.
NEW: Male impotence party pack... OVER 80% off!
Nevím, co mě má děsit víc: Že o mně někdo rozhlásil, že jsem impotent, nebo že se pořádají večírky speciálně pro impotentní muže, nebo že pro tyto večírky existují jakési speciální balíčky, nebo že z formulace vyplývá, že existuje také female impotence...
I worked as a fashion consultant for my husband's small company but when his company went bankrupt i had to get a jo but without a (diploma) this was hard...
Nekecám, toto celé je sabđekt zprávy. Spammeři teď spolu patrně soutěží, kdo ho má nejdelší. Vzhledem k jejich fascinaci délkou různých věcí se dá říct, že to byla jen otázka času.
Sweeter tasting sperm Jonas
Toť učebnicový příklad, jak zazdít relativně smysluplný (na spam) nadpis přidáním náhodně vygenerovaného slova, v tomto případě mužského jména. Že někdo může chtít mít sladší sperma bych ještě pochopil; kdo ale bude stát o sladkou spermii jménem Jonáš?
Message Subject
Co je horší než spammer? Snad jedině líný spammer.
look behind you
Až vám tohle přijde, neohlížejte se. Je to trik.
fuck-with no strings attached
Tento reklamní spam je patrně určen marionetám. Patentní přípravek získávaný
ze stydkých pysků domorodkyň z Nové Guineje jim biologicky rozloží nitky, čímž při milování získají větší volnost. Teda ne, že bych to otevřel. To si jen tak myslím.
Prasa finansowa i emisje akcji : Jaka wiarygodność?
Pan szuka mieszkanie? Ne, pán mešká šukanie. Pan szuka prasę finansową? Pán žádný prasata nešuká, ty hajzle, a koukej se klidit, nebo dostaneš do držky. Natychmiast.

Na závěr dovolte ještě jeden postřeh:
Vedle anglického spamu mi chodí i větší než malé množství spamu ruského. A zatímco nabídky ze západu se zaměřují především na různá vylepšení milostného života a finančnické čachry, z východu je mi nabízena bratrská pomoc v oblasti reklamy a jednou jsem si dokonce mohl touto cestou obstarat lístky do petrohradského divadla. A pak se řekne »divoký Východ«…

Nahoru

Pwned. (gg lol)

Úterý, 7. červen 2005, 16:47 Žvásty

Nerad tu k tomu přistupuji stylem »drahý deníčku«, ale když je čas na pořádnou egomasturbaci, nedá se nic dělat.

Nahoru

Episoda 3: Kompresor

Úterý, 24. květen 2005, 00:28 Žvásty

Nemáte-li čas či chuť jít na třetí (tedy šestý) díl Hvězdných válek, nabízí vám Slamákovise speciální zhutněnou versi.

Nahoru

Census

Neděle, 1. květen 2005, 20:11 Žvásty

Tak má tenhle pustý kout webu za sebou první měsíc oficiálního provozu a s ohledem na to je na čase podívat se, kdo sem leze. Stačilo by se spokojit s konstatováním, že na to, jak je tu prázdno, sem chodí nějak moc lidí, ale to mi nestačí a tak si vás vyprofiluji poněkud podrobněji.

Nahoru

Pat a Mat jsou mrtvi

Sobota, 19. březen 2005, 22:16 Žvásty
Pat a Mat

Seriál »…A je to!« byl vždy mým nejoblíbenějším večerníčkem a je jedním z mála, na které se dodnes dovedu dívat. Vždy, když se dozvím, že se připravují nové díly, přejdu do režimu jásavého blbství. Poslední dobou však nadšení opadá, jakmile nové plody práce autorů vidím. Každý seriál je ovšem nejlepší na začátku, ale o »…A je to!« to platí dvojnásob.

Nahoru

Řeky dnes zrudnou krví

Neděle, 6. březen 2005, 22:47 Žvásty

Nákupní středisko hypérmarket je zvláštní místo. Slamák ho nemá rád. Je to satanský chrám konsumu; místo svatých obrázků velké cenovky končící devítkou, místo ministrantů uniformovaní pokladní, místo hostií všelijaké ochutnávky zdarmaaurčitěsipak- kuptejetovakcipyčo. Slamák vždy hledí vypadnout odtamtud, jak to jde nejrychleji.

A v takovém místě SlaMatka vece:
… Takže jsme zase– ne zase, pořád bez peněz. Jéé, já ti něco koupim! (Míří k velkému koši s pánskými spoďáry)
Slamák:
Nepotřebuju.
SlaMatka:
No ták, dyť už to máš celý zmačkaný, jak nežehlím.
Slamák:
Kdo se dívá?!
SlaMatka:
Taky je ti to všecko velký, když jsi zhubnul!
Slamák:
Mám jich dost.
SlaMatka:
Jakou velikost, L? Nebo XL?
Slamák (není to poprvé, co mu dnes bylo odmlouváno):
Řeky dnes zrudnou krví!!

Nakonec jsem si vydupal, že nové spoďáry nedostanu. Nevím, kam bych je dával; když otevřu skříň, už se v nich málem topím.

Nahoru

Zku�ební vysílání (funguje ten krám?)

Pátek, 11. únor 2005, 12:41 Žvásty

Aliquam erat volutpat. Maecenas ut lacus. Maecenas semper. Duis condimentum malesuada dui. Nunc hendrerit metus ultrices sem. Nullam fermentum nunc eget dolor. Sed a dui. Aliquam interdum tincidunt neque. Fusce eget elit non elit venenatis porttitor. Fusce varius tincidunt elit. Morbi nec risus. Maecenas vitae lorem. In ullamcorper orci sit amet nunc. Etiam varius mauris ac nisl. Phasellus tincidunt eros a tortor. Aenean convallis lacinia wisi. Nunc et ante eu enim egestas imperdiet. Nunc mollis nibh at nunc.

Curabitur aliquam. Sed venenatis nibh eget augue. Duis nonummy orci sit amet neque. In sit amet nibh. Suspendisse potenti. Etiam nec nunc. Aliquam nisl libero, hendrerit in, tristique nec, accumsan sit amet, diam. Suspendisse mollis rhoncus arcu. Sed orci. Mauris non erat vitae erat suscipit ullamcorper. Donec a arcu ut eros congue ornare. Suspendisse luctus wisi non justo. In sem risus, lobortis eget, vehicula ac, porttitor sed, dui. Aenean dictum dolor in elit. Nam felis. Mauris metus sapien, egestas ac, lobortis ut, vulputate at, pede. Phasellus sed odio. Aliquam quis enim.

Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Etiam sed elit ut massa lacinia lobortis. Mauris faucibus, nisl in sollicitudin tincidunt, sem lectus varius libero, et ullamcorper augue odio vitae lorem. Aenean libero massa, faucibus vel, sodales sed, venenatis vitae, nulla. Ut porttitor, pyčo.

Nahoru
Tato rubrika obsahuje více článků.
Novější